avatar
Та ж я написав, що вона по духу і настрою революційна! Це ж не означає, що Даскал зробила революцію в поезії. Якщо б, наприклад, вона наслідувала дух французьких просвітників, або ж навіть Леніна, то хіба б не революційною за духом вона була? Якщо, скажімо, Жадану властивий революційний дух, то значить і Даскал це притаманно, оскільки вона, як Ви кажете, його наслідує. Але особисто на мене таке враження складає саме тематика Че! ;-)
avatar
Сподіваюся, що так! ;-) Лиш він, певно, називатиметься "Буковинським Феноменом", бо ж багато авторів є і не з самого міста. Знаю точно, що на Буковині є дуже цікава література і дуже якісні автори! Маю щастя знайомитися з їхньою творчістю все більше і більше, отже маю надію, що розвиток тут літ. процесу буде все потужнішим! ;-)
avatar
Нещодавно мав нагоду поспілкуватися з астрологом, який давав прогнози щодо виборів... Не справдилися. І з політологами, не так давно сперечався. Отже, як на мене: "Політичні, як і астрологічні прогнози" - суперове порівняння!
avatar
Загалом погоджуючись з автором, вважаю, що українська освіта втратила своє основне призначення творити нові смисли невідривні від умовної української ідеї... Маючи захисну оболонку "привілегії обраних", освіта від давніх часів завжди була ротором прогресу... нині ж у інформаційну епоху освіта - це конвеєр ідей, який крутиться у напрямі, який задають приховані структури (теорія змови, найкраще ілюструється прикладами з теорії і практики науки і освіти). Україна, як серединна земля, має свою Традицію, і обовязково побудує нову державу з своєю унікальною системою освіти (анклавний мотив...). Це питання майбутнього, але задавати його і шукати на нього відповіді ми повинні вже сьогодні ...
avatar
Усе залежить від того, наскільки швидко Януковича переконають, що конфлікти за ресурси та можливості на пострадянському просторі неминучі. І тоді він почне шукати оптимальну форму інтеграції - співв'язування безпекових потуг, економік, стандартів. Тоді він прийде до висновку, яка cистема є найбільш оптимальною для нашої країни. Думаю, якщо ні, то він приречений плентатися у невизначеності увесь свій (один) термін.
avatar
" “европейська карта” для декого є не стільки метою, скільки інструментом маніпуляції електоратом. Зрештою, як і “російська”". - цілком згоден.
avatar
Чудово написано! Спробую домислити відповіді на останнє, риторичне питання: а) Ющенко таким чином "кинув кістку" націонал-патріотам, для яких Бандера сприймається некритично, як ікона. Таким чином екс-Президент вирішив згуртувати ядерний електорат на переспективу виборів в ради та ВРУ б) З іншого боку Ющенко відволік увагу громадськості від присвоєння нагород (в т.ч. і звань "Герой України" Григорію Омельченку, та Сергію Бондарчуку) невідомо кому невідомо за що. в) єдина відповідь на питання "Чому не раніше?" Це ювілейні для Бандери роки (проте не дати) - 100 років з народження, 50 - від загибелі. г) створити проблеми для Тимошенко, у зв'язку зі складністю "освоювання" електорату, що вимагав би підтвердження/скасування щодо Бандери. Для Януковича це - подарунок, що зконсолідовув його виборців проти "бандерівців-помаранчевих"
avatar
“Он выиграл единую Украину” Головне, щоб згодом не виграв Україну і весь народ... жорсткіше, ніж нас політики грали останнім часом.
avatar
"симуляція щастя"... маю таке відчуття, наче це зробилося зумисно, щоб маси могли сидіти вдома і не виходити на вулицю, щоб не красти повітря і не втручатися в політику.
avatar
свої нездійснені ідеали... треба пам'ятати і творити нові! Відкинути всіх... неможливо, але треба навчитися розпізнавати нещирість, єлейну брехню та "технологічні розводи" Хоча в цілому я з Вами, пане Читачу, згоден!