avatar
Коментар Наташі Влащенко про «партійні телеканали» і роль «Народного фронту» у знищенні свободи слова в Україні:

avatar
Кино-повесть Екатерины Вермишевой о первоем полете прототипа Ту-144 — «Взлет» (1969):Кино-повесть Бориса Небылицкого об испытаниях Ту-144 — «Стрела Стратосферы» (1971):Кино-повесть А. Павлова о производстве Ту-144 — «Дверь, Открытая В Небо» (1973):

Останній раз відредаговано
avatar
Скажіть Валерій, як мені попасти до монаха? Напишіть на сторінку
avatar
Дуже дякую, основні тези зрозумілі — відмінності у технічному оснащенні та характері виконання завдань.
avatar
ПДБр і ДШБр різняться й за характером виконуваних бойових завдань. ПДБр здатні воювати в глибокому тилу ворога завдяки десантованому технічному компоненту, а ДШБр — на значно меншій оперативній глибині. Але всі ці пояснення не можуть бути досить детальними, бо вийдуть надто довгими, оскільки це вже стосується воєнної науки щодо бойового застосування військ.
avatar
Десантно — штурмові бригади (ДШБр) мають на озброєнні, крім десантованого, і важкий, не призначений для парашутного десантування, технічний компонент — такий, як у механізованих бригадах. Цей недесантований компонент може переважати десантований. У повітряно — десантних бригадах (ПДБр) абсолютно домінує придатний до парашутного десантування технічний компонент.
avatar
avatar
Півроку минуло, політ нормальний.
avatar
А чим відрізняються десантно — штурмова бригада від повітряно — десантної? Чи є ще якісь різновиди? Завжди хотів дізнатися, але ніде не міг знайти, на жаль.
avatar
дуже цікаво. одна із версій побудови храму. цікаво, чи є у архіві документи із записом як будувався храм? у Кам'янці-Подільському, наприклад, є, принаймні були, документи про побудову Старої фортеці. от би знайти точні відомості, а тепер можна переглядати мапи в пошуку трикутних кварталів)
avatar
P.S. Матеріал насправді «плюсую», «замінусував» випадково.
avatar
Насправді один міф Ви підмінюєте іншим: шестикутна зірка (пізніше відома як «зірка Давида») від Середніх віків використовується в оздобленні храмів і геральдиці. Зокрема, на князівських і козацьких гербах — які масонськими аж ніяк не були. Причетність до ідеології прогресу — також не є обов'язковим маркером масонства, а сова — набагато давніший символ мудрості, філософії, богині Афіни. Зрештою, і дослідження масонерії давно не є маргінальними.
avatar
Повний запис круглого столу з прямої трансляції телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Гройсман и его Кабмин врут постоянно, чтобы прикрыть собственные косяки. Уровень жизни при этом продолжает падать, а ком проблем — нарастать.
avatar
Слушна думка (насправді, плюсую). Але Ярослав Кушнірик не реформатор. Саме це зараз необхідно Чернівцям.
avatar
Репортаж телеканалу «Буковина».

avatar
«Буковинський центр» провів Відкриту дискусію «Стоп-кран у Ратуші: чи є шанс уникнути конфлікту?», в якій депутати і політологи обговорили дострокові вибори в Чернівцях. Репортаж телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сполучені Штати в передкризовому стані (за фактом ряду невирішених конфліктів і нових суспільних викликів), але об'єктивно саме англо-саксонський світ сьогодні є геополітичним, економічним і науково-технологічним центром планети.
avatar
Если согласиться. Вопрос: погибнут, погибают ли ли все остальные цивилизационные величины: США, Китай, Россия, исламский мир? Если погибают тоже, то в чем проблема именно Европы? Кроме того, бывают просто исчерпанные миссии. Это нормальная вещь. А новые миссии приходят неожиданно, почти ниоткуда. Их трудно предугадать. Может просто невозможно. Надо знать партитуру))
Останній раз відредаговано
avatar
Видно же, что из этого дела люди «сверху» решили устроить шоу. Либо же наоборот, детективы выслуживаются перед людьми «сверху» за то, что те дали делу ход. Короче цирк, заложником которого может стать каждый.