avatar
спасибо за информацию.очень классные получились фото… думаю, точнее сказать уверен, что обращусь к вашему сайту за информацией, да и просто полюбуюсь, той красотой которую вы запечатлели.
avatar
Трошки побував у інших куточках України і не тільки, є з чим порівняти. Поживши трішки в Дніпрі, було дуже дивно, коли я 25-літній чоловік прийшов у тамтешній супермаркет, здається навіть «Сільпо», був здивований, коли в мене попросили пред'явити паспорт при купівлі бутиля коньяку. Про клуби, я взагалі мовчу, можливо тому, що це місто-мільйонник і дорослих самодостатніх людей там вистачає, я за тих декілька разів, що був у клубах, не зустрів жодної молоді, яка виглядала би молодше 18, або тих, хто прийшов в клуб за допомогою своїх товаришів, бо самому тяжко це зробити.
Музика — це взагалі біда, таке враження, що записано є декілька сетів, які й граються постійно, правда інколи, щоб заробити ще більше грошей, вставляють пісні на замовлення, що можуть повторятися по 2-3 рази, головне, що гроші платять, а те, що вже набридло, то таке.
На рахунок того, що чоловіки за 40 клеють дівчат, яким можливо є 20, а можливо і ні, то тут вважаю, це вже як дівчина себе подає, якщо вона вважає, «що я розведу цього дядьку на коктейль і потім змиюся тихенько», то я знаю, що такі варіанти спрацьовують, бо не раз чув про таке від своїх знайомих дівчат, правда такого не розумію, бо ніколи не знаєш на кого потрапиш цього разу, хтось любить, коли його за дурня вважають, а хтось може і відповісти не цю зневагу дуже жорстко, але не буду про це писати. В будь-якому випадку, тут право за дівчиною, в неї завжди є вибір.
Трішки бісить, коли приходиш в клуб, той самий Егоїст, а таке враження, що ти в Румунію заїхав, але я не хочу образити когось, з тих країв, або румуномовних людей, я ніколи не страждав на расову або мовну дискримінацію, правда шкода, що коли я хочу витратити свої потом і кров'ю зароблені гроші і потанцювати під хорошу музику, потрапляю в місце, де тебе можуть не впустити, бо ти не прийшов тратити «доляри і єври», які мама заробляє миючи ноги, а можливо і щось інше італійцю, або комусь іншому із Євросоюзу. Шкода, що в нашій країні до тебе відносяться як до раба, який повинен заробити у одного хазяїна і витратити у нього же ці гроші, бо альтернативи немає. Шкода, що багато наших людей вважає американців «тупими, відсталими чи ще якось там», а по-факту нам до їхньої інфраструктури і рівня життя років 50 мабуть не вистачить.
Вже цілу статтю настрочив у коментарі. Певно досить вже з мене і так забагато вільного місця забрав у Вас.
avatar
Увы, эти рейтинги совершенно не соответствует разговорам наших политиков. Но веры больше первым. Судя по уровню жизни.
avatar
плохо, что на знание Конституции кандидатов в нардепы / президенты не тестируют при подаче заявления. иначе чиновники знали бы хотя бы, кто «джерело влади в державі», а кто слуги.
avatar
Никто не занимается развитием экономики, все пущено на самотек. По-моему, именно в этом заключается причина, почему Украина падает в рейтингах
avatar
У нас в стране люди последние три года — расходный материал и дешевая рабочая сила. Потому инвестировать в наше ращвитие власть и не спешит.
avatar
Все всегда зависит от правительства. Если оно внушает доверие и проводит адекватную политику, рейтинги будут только расти. Ну, а если они падают… То вывод напрашивается сам собой.
avatar
О, я теж читав цю книжку. Навіть можу вимовити ім'я автора. Швидко:) Якщо серйозно, то мені теж роман сподобався. Правда з поправкою на мій вік і досвід читання. Замолоду сприйняв би точно так само, як тут написано у відгуку. Нині ж мій світогляд книга не перевернула, але читається справді гарно. У моєму випадку з таким легким усміхом над своїми молодечими уявленнями про життя. Срдич пише про те, про що потрібно писати.
Останній раз відредаговано
avatar
Я, конечно, понимаю, что у страны сейчас серьезнейшие проблемы, но пытаться решить их за счет пенсионеров – это уже слишком. Да и не выйдет ничего решить таким способом. Проблемы лишь усугубятся.
avatar
заигрывания с электоратом уже не помогут им. прекрасно видим, что никакой работы в исполнении власти нет — одни разговоры.
avatar
Ну да, за семь лет всё наладится. Особенно, если Гройсман не будет премьером.
avatar
Вместо того, чтобы давать пустые обещания, лучше бы реально подумали как наполнить бюджет без популистской риторики.
avatar
А что делать, когда власть не способна на что-либо, кроме популизма? Жаль, убрать ее не получается.
avatar
Давно пора было на них что-то завести. И на их хозяев, которые им сказали чинить беспредел.
avatar
ГПУ це дуже впливовий орган нашої країни. Я сподіваюсь, що з часом звідти вигонять усіх корупціонерів, щоб вони негативно не впливали на розвиток України.
avatar
Главное, чтобы сформировалась тенденция уравнивания всех перед законом.
avatar
Теперь главное, чтобы дело не замяли. Луценко там такой бандитизм развел в прокуратуре, что ужас. Нужно бороться с этим.
avatar
Давно пора. У нас не правоохранительная система, а черт-те что именно из безнаказанности
avatar
Да в общем-то и за сотрудничеством с МВФ ничего не стоит. Выхлоп нулевый. Пора и власть обновлять и новых кредиторов искать.
avatar
Да ясно, кто виноват – коррумпированная власть, но и с МВФ не все так гладко. Они играют с нами в странную игру, похоже, цель которой, сделать нас их вечными должниками. Зачем это нам надо?