avatar
Дуже дякую, основні тези зрозумілі — відмінності у технічному оснащенні та характері виконання завдань.
avatar
ПДБр і ДШБр різняться й за характером виконуваних бойових завдань. ПДБр здатні воювати в глибокому тилу ворога завдяки десантованому технічному компоненту, а ДШБр — на значно меншій оперативній глибині. Але всі ці пояснення не можуть бути досить детальними, бо вийдуть надто довгими, оскільки це вже стосується воєнної науки щодо бойового застосування військ.
avatar
Десантно — штурмові бригади (ДШБр) мають на озброєнні, крім десантованого, і важкий, не призначений для парашутного десантування, технічний компонент — такий, як у механізованих бригадах. Цей недесантований компонент може переважати десантований. У повітряно — десантних бригадах (ПДБр) абсолютно домінує придатний до парашутного десантування технічний компонент.
avatar
avatar
Півроку минуло, політ нормальний.
avatar
А чим відрізняються десантно — штурмова бригада від повітряно — десантної? Чи є ще якісь різновиди? Завжди хотів дізнатися, але ніде не міг знайти, на жаль.
avatar
дуже цікаво. одна із версій побудови храму. цікаво, чи є у архіві документи із записом як будувався храм? у Кам'янці-Подільському, наприклад, є, принаймні були, документи про побудову Старої фортеці. от би знайти точні відомості, а тепер можна переглядати мапи в пошуку трикутних кварталів)
avatar
P.S. Матеріал насправді «плюсую», «замінусував» випадково.
avatar
Насправді один міф Ви підмінюєте іншим: шестикутна зірка (пізніше відома як «зірка Давида») від Середніх віків використовується в оздобленні храмів і геральдиці. Зокрема, на князівських і козацьких гербах — які масонськими аж ніяк не були. Причетність до ідеології прогресу — також не є обов'язковим маркером масонства, а сова — набагато давніший символ мудрості, філософії, богині Афіни. Зрештою, і дослідження масонерії давно не є маргінальними.
avatar
Повний запис круглого столу з прямої трансляції телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Гройсман и его Кабмин врут постоянно, чтобы прикрыть собственные косяки. Уровень жизни при этом продолжает падать, а ком проблем — нарастать.
avatar
Слушна думка (насправді, плюсую). Але Ярослав Кушнірик не реформатор. Саме це зараз необхідно Чернівцям.
avatar
Репортаж телеканалу «Буковина».

avatar
«Буковинський центр» провів Відкриту дискусію «Стоп-кран у Ратуші: чи є шанс уникнути конфлікту?», в якій депутати і політологи обговорили дострокові вибори в Чернівцях. Репортаж телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сполучені Штати в передкризовому стані (за фактом ряду невирішених конфліктів і нових суспільних викликів), але об'єктивно саме англо-саксонський світ сьогодні є геополітичним, економічним і науково-технологічним центром планети.
avatar
Если согласиться. Вопрос: погибнут, погибают ли ли все остальные цивилизационные величины: США, Китай, Россия, исламский мир? Если погибают тоже, то в чем проблема именно Европы? Кроме того, бывают просто исчерпанные миссии. Это нормальная вещь. А новые миссии приходят неожиданно, почти ниоткуда. Их трудно предугадать. Может просто невозможно. Надо знать партитуру))
Останній раз відредаговано
avatar
Видно же, что из этого дела люди «сверху» решили устроить шоу. Либо же наоборот, детективы выслуживаются перед людьми «сверху» за то, что те дали делу ход. Короче цирк, заложником которого может стать каждый.
avatar
спасибо за информацию.очень классные получились фото… думаю, точнее сказать уверен, что обращусь к вашему сайту за информацией, да и просто полюбуюсь, той красотой которую вы запечатлели.
avatar
Трошки побував у інших куточках України і не тільки, є з чим порівняти. Поживши трішки в Дніпрі, було дуже дивно, коли я 25-літній чоловік прийшов у тамтешній супермаркет, здається навіть «Сільпо», був здивований, коли в мене попросили пред'явити паспорт при купівлі бутиля коньяку. Про клуби, я взагалі мовчу, можливо тому, що це місто-мільйонник і дорослих самодостатніх людей там вистачає, я за тих декілька разів, що був у клубах, не зустрів жодної молоді, яка виглядала би молодше 18, або тих, хто прийшов в клуб за допомогою своїх товаришів, бо самому тяжко це зробити.
Музика — це взагалі біда, таке враження, що записано є декілька сетів, які й граються постійно, правда інколи, щоб заробити ще більше грошей, вставляють пісні на замовлення, що можуть повторятися по 2-3 рази, головне, що гроші платять, а те, що вже набридло, то таке.
На рахунок того, що чоловіки за 40 клеють дівчат, яким можливо є 20, а можливо і ні, то тут вважаю, це вже як дівчина себе подає, якщо вона вважає, «що я розведу цього дядьку на коктейль і потім змиюся тихенько», то я знаю, що такі варіанти спрацьовують, бо не раз чув про таке від своїх знайомих дівчат, правда такого не розумію, бо ніколи не знаєш на кого потрапиш цього разу, хтось любить, коли його за дурня вважають, а хтось може і відповісти не цю зневагу дуже жорстко, але не буду про це писати. В будь-якому випадку, тут право за дівчиною, в неї завжди є вибір.
Трішки бісить, коли приходиш в клуб, той самий Егоїст, а таке враження, що ти в Румунію заїхав, але я не хочу образити когось, з тих країв, або румуномовних людей, я ніколи не страждав на расову або мовну дискримінацію, правда шкода, що коли я хочу витратити свої потом і кров'ю зароблені гроші і потанцювати під хорошу музику, потрапляю в місце, де тебе можуть не впустити, бо ти не прийшов тратити «доляри і єври», які мама заробляє миючи ноги, а можливо і щось інше італійцю, або комусь іншому із Євросоюзу. Шкода, що в нашій країні до тебе відносяться як до раба, який повинен заробити у одного хазяїна і витратити у нього же ці гроші, бо альтернативи немає. Шкода, що багато наших людей вважає американців «тупими, відсталими чи ще якось там», а по-факту нам до їхньої інфраструктури і рівня життя років 50 мабуть не вистачить.
Вже цілу статтю настрочив у коментарі. Певно досить вже з мене і так забагато вільного місця забрав у Вас.
avatar
Увы, эти рейтинги совершенно не соответствует разговорам наших политиков. Но веры больше первым. Судя по уровню жизни.