Вперше в Чернівцях сучасне ізраїльське короткометражне кіно

Впepшe y Чернівцях відбyдeтьcя eкcклюзивний ceaнc фільмів мoлoдиx ізpaїльcькиx peжиcepів.
Ізpaїльcькe кінo cьoгoдні дивyє вecь cвіт і oтpимyє нaгopoди нa нaйпpecтижнішиx фecтивaляx.
Читати далі →

Добросусідство - коли сусіди справді добрі!

  

Куди йдемо?
 
«Знаємо куди йдемо» — так назвали свій проект представники Центру Європейської Співпраці (Польща), Регіональних фондів підтримки підприємництва по Чернівецькій та Івано-Франківській областях і Львівської облдержадміністрації. Основною метою реалізації проекту є налагодження співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування України у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ).
Читати далі →

ЛІТЕРАТУРА, БІОЛОГІЯ І “ФОТОСИНТЕЗ”


В LiteraturCaf?”за філіжанкою доброї кави цього разу відбулися чергові дискусії на тему сучасного мистецтва і синтезу. Наскільки мистецтво є невичерпним саме собою? Чи знайти щось нове тепер можна лише у синтетичному поєднанні?
Читати далі →

АРФА 2010\05

Тільки одиниці здатні надихатись ідеями. Інші ж надихаються вірою цих одиниць в ідеї.
З часу створення АРФИ пройшло більш ніж півроку. За цей час в процесі зустрічей, розмов, як реального так і віртуального спілкування були люди що цікавились археофутуризмом. Якщо порівняти АРФУ з полум’ям, то вони запалювались як дрова, або як сірники. Деякі сірники тухнули досить швидко, при найменшому вітрі, деякі горіли довше. Але нам не потрібні ані дрова ані сірники. Вогонь кожного мав би наближатись до вічного вогню, і живитись не з нашої віри а зі свого внутрішнього джерела.
Читати далі →

Ваше ставлення до трагедії в Смоленську (загибель президента Польщі)

Останнім часом з'являється багато публікацій про зняте відео Андрієм Мендереєм. На якому, нібито, російські спецслужби розстрілюють людей, які вижили після авіакатастрофи. Цікавить Ваша думка щодо цієї, безумовно, жахливої події (авіакатастрофи)... Відео і публікації можна глянути на сайті: sprotiv.org

Спостереження за проведенням ЗНО в Чернівцях. Заклик до небайдужих

Зважаючи на інформаційні війни та спекулювання навколо теми реформування освіти, ми пропонуємо Вам можливість особисто проконтролювати процес перевірки знань учнів та оцінити професійність проведення зовнішнього незалежного оцінювання як визначальної складової для вступу до ВНЗ. Громадські спостерігачі будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.

Читати далі →

... Вона

Вона – зрадниця… Вона – це поразка. Вона – це симулякр опозиції. Вона – заради власних владних амбіцій готова розколоти Україну. Вона – любить своїх прихвоснів та всім серцем ненавидить ворогів. Вона підла і хитра. Вона не визнає своїх поразок і чужих пере...
Читати далі →

Квоти на «Європу»: більше чи менше?

Соціальні заворушення в Греції, а за нею і в інших країнах ЄС по-новому поставили найболючіші запитання для сучасних жителів Європи: то чи маю я, мешканець, скажімо, Німеччини чи Великобританії платити із власної кишені за вирішення проблем громадян бідніших і проблемніших країн ЄС?
Читати далі →

ВИКИНЬ ТО ГЕТЬ!


Презирливим «то» – мої тато, Козьмик Дмитро Онуфрійович, 1922 року народження, назвали «ПОСВІДЧЕННЯ до ювілейної медалі» «65 ЛЕТ ПОБЕДЫ В ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ 1941-1945 гг.»
Читати далі →

І наостанок

Реактуалізувалося друге число «України модерної» за 2008 рік — «Війна переможців і переможених», в якій майже всі фахівці повторювали банальну істину для кожного історика в кожній країні — треба писати об'єктивно, без наперед визначених висновків, розширити поле досліджень: не тільки вивчати хід воєнних дій, але й звернути увагу на людину, — долі і мотивації колаборантів, остарбайтерів, військовополонених, воєнний побут на фронтах, в підпіллі та в тилу, поведінка цивільного населення тощо (з останніх прикладів «що мається на увазі» — Ковба Ж. М. Людяність у безодні пекла. Поведінка місцевого населення Східної Галичини в роки «остаточного розв'язання єврейського питання». Київ, 2009). При цьому, звичайно ж — постійно проводити компаративні дослідження на матеріалі в першу чергу держав Східної Європи). І не боятися звинувачень у непатріотизмі, у «зраді нації».
Читати далі →