Підприємці – спрощенці: "Бути чи забути" (частина 2)

Визнаючи, як факт, що наше законодавство не врегульовує всі взаємовідносини в державі, все ж таки будемо опиратись на «те, що маємо».

Читати далі →

Підприємці – спрощенці: "Бути чи забути" (частина 1)

Стрижнем новітньої історії незалежної української держави є приватна власність, що базується на законодавчому врегулюванні відносин бізнесу і влади та відповідальності сторін щодо дотримання діючого законодавства та прийняття актуальних законодавчих актів, що покликані врегулювати розбалансовані правовідносини в інтересах активної частини українського суспільства – суб’єктів підприємницької діяльності.
Читати далі →

В голові

Я - дзеркало. Всі бачать те, що хочуть. Кожен іншу мене. Добру, злу, ніжну, нестерпну, чуйну, жорстоку , найкращу, примхливе малe стервo...

Я - дзеркало. Ніхто не бачить мене ні добру, ні злу, ні ніжну, ні нестерпну, ні жорстоку, ні чуйну, ні найкращу, ні примхливe малe стервo.
Читати далі →

Демократура

Після президентських виборів 2010 року науковці, експерти, політологи почали обговорювати проблему певних змін політичного режиму в Україні, набуття ним новим характеристик, при втраті деяких попередніх ознак. Звичайно говорять про відкат, перехід від попердніх форм політичних відносин та методів реалізації політики, властивих для помаранчевої команди до нових правил гри та пов'язаних з ними ризиків.

Читати далі →

"Фронт Змін" Буковини "взявся" за малі річки області

Проблеми малих рік Буковини стали темою обговорення «круглого столу», проведення якого організував у Чернівцях «Фронт Змін».

Як повідомили у прес-службі ФЗ, екологічній тематиці присвячено понад півтора десятки проектів, підготовлених активістами організації в рамкаж програми «Школа влади» sv.frontzmin.org/.

Читати далі →

Життя

Сьогодні вранці прокинувся, й подивився у вікно яка в нас гарна природа й що нам українцям крім цього потрібно для життя, на це питання потрібно шукати відповідь. А чи я зможу сам знайти її, що ж нам потрібно щоб бути щасливими та заможними, не жити за принцимом хвилиної меркантильності, а планувати ще й майбутнє....
Читати далі →

Йдемо далі

— бачимо ліс…
Три дні представники Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей приняли участь у семінарі, що відбувся в рамках реалізації проекту«Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)», основною метою його є покращення доступу до туристичної інформації в Карпатському регіоні шляхом створення КСТІ. Цей проект виконується  спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща)в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки.

Читати далі →

Про Олімпіаду …

Навіть речі і цінності, які ми вважаємо вічними змінюються. Змінюються на догоду споживачів і творців, народів та окремих індивідів. Цю динаміку можна простежити,ну хоча б, через призму зміни парадигми Олімпійських ігор. 
Читати далі →

Травматичний досвід крізь покоління

В мережі з'явився неймовірно влучний і найдзвичайно важливий текст про війну і передачу травматичного воєнного досвіду крізь покоління. Розвиваючи одну лінію, одну модель сім'ї, авторка-психолог простежує життя трьох поколінь від завершення Другої Світової, описуючи як зовнішні (соціальні), так і внутрішні (особисті) механізми вкорінення травми пам'яті в свідомості людини і передачу її нащадкам аж до третього покоління.
Вся серія постів отримала назагал близько 2300 коментарів, серед яких багато закликів віддати цей текст в друк. Для зручності, роблю посилання на пости в хронологічному порядку.
Читати далі →