Трансляція ВКурсі


Працюючи над якісним проектом, ми зацікавлені в поширенні оригінального контенту мережі і розвитку блогосфери як впливового поля незалежної та авторизованої інформації - саме тому ми відкриваємо максимальний доступ до користування актуальною базою ВКурсі. Одним із кроків до актуалізації регіональних блогових мереж є можливість, яку ми надаємо стосовно відображення останніх постів блогів ВКурсі на сторінках інших інформаційних ресурсів: мережа пропонуює повну або часткову ретрансляцію стрічки оновлень шляхом розміщення коду інформера на веб-сайтах партнерів.

Стандартна стрічка складається з прев'ю останніх публікацій блогосфери: ім'я автора, заголовок, зменшена фотографія і перші знаки кожного повідомлення. Довжина стрічки по кількості виведених прев'ю (від 1 до 10) при розміщенні інформера визначається власником партнерського веб-сайту, ширина стрічки в пікселях підлаштовується під його структуру, а її дизайн відтворює вигляд стандартного блоку Головної сторінки ВКурсі:


Код стрічки у форматі UTF-8:

<script language="javascript" src="http://vkursi.com/uploads/js/all10utf8.js"></script>
<script language="javascript" src="http://vkursi.com/uploads/js/output2.0.php?c=10"></script>

Стрічка ВКурсі наповнюється дописами як із персональних блогів, так і з тематичних, за ведення яких відповідають конкретні автори блогосфери. Кожні 60 хв. інформер автоматично оновлює стрічку, завантажуючи найновіші публікації з мережі ВКурсі і підтримуючи її актуальність для читачів веб-сайтів партнерів. Зацікавлені веб-ресурси мають змогу розміщувати динамічну стрічку останніх постів на ВКурсі по обраних регіонах або повну загальноукраїнську. Локалізовані стрічки для місцевих сайтів формуються шляхом автоматичного відбору в потік трансляції повідомлень авторів із відповідного регіону (визначається за інформацією профілів дописувачів), таким чином дозволяючи надавати регіональним ресурсам найбільш актуальний і пристосований до потреб їхньої аудиторії контент.

Стрічка оновлень від блогової мережі ВКурсі надається безкоштовно і на постійній основі. Зразок коду інформера загальноукраїнських оновлень у форматах UTF-8 та CP1251 можна згенерувати самостійно на спеціальній сторінці ВКурсі. Для отримання унікальних кодів регіональних інформерів та вирішення ін. технічних питань зацікавлені власники веб-сайтів можуть звертатись до адміністративної групи ВКурсі, написавши на електронну скриню [email protected].