Конопля не в моді – у наркоманів хіт-сезону «аромосуміші»! Частина 4-остання: Дії міліції та деякі висновки

  • Дії міліції Частина 4


Які заходи вживає буковинська міліція? Що загрожує людині, у якої знайдуть «аромосуміші» чи іншу «травку»? Що коїться на чорному ринку наркотиків Буковини? — відповідає замісник начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України в Чернівецькій області Олександр Божик:

-   
Читати далі →

Конопля не в моді – у наркоманів хіт-сезону «аромосуміші»! Частина 3: Вплив на людський організм. Що кажуть лікарі?

  • Вплив на людський організм. Що кажуть лікарі? Частина 3


Легких наркотиків не буває. Різниця лише у кількості вжитої отрути – від малої дози ми помираємо не одразу, — говорить головний лікар Чернівецького обласного наркодиспансеру Віктор Самсонюк:
Читати далі →

Лето - это ХОРОШО, Лето - это ХОРОНЬКО "МНЕ ХОРОШО"

Учора, нічим не примітний вечір у театрі ім.Т.Г.Шевченка перетворився на свято  джазу, кабаре, імпровізації, вільних танців та епатажу.
Все це зробили п'ять музикантів «Хоронько-оркестру» разом зі своїм лідером Дмитром Хороньком.  Весь вечір Дмитро приємно дивував публіку своїми непередбачуваними імпровізаціями з глядачами. Його голос, як діамант, обрамлений в звуки музики його оркестру, творив дива, від яких усім було «ХОРОШО».
Читати далі →

Корупція - що воно таке і з чим її їдять...

Готуюсь до внутррішньог ромадської конференції яка має відбутись за сприяння Берегівської міської громадської організації «Фронт Змін» в м.Берегово 12.06.2010.
Ось сижу читаю багато інформації з різних джерел. Та ось думаю як побороти  або змінімізувати корупцію на місцях без конкретних рішень на верху. І  до чого я дійшов що корупція це те що робиться «позаочі». 
Читати далі →

Ще повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
 
проекту регуляторного акту „ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання фІнансової поруки суб’єктам підприємницької діяльності чернівецької області за комерційними кредитами за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів”
Читати далі →

Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
проекту регуляторного акту„ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області фінансово-кредитної допомоги суб’єктам малого підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету”
Читати далі →

Підприємці – спрощенці: "Бути чи забути" (частина 2)

Визнаючи, як факт, що наше законодавство не врегульовує всі взаємовідносини в державі, все ж таки будемо опиратись на «те, що маємо».

Читати далі →

Підприємці – спрощенці: "Бути чи забути" (частина 1)

Стрижнем новітньої історії незалежної української держави є приватна власність, що базується на законодавчому врегулюванні відносин бізнесу і влади та відповідальності сторін щодо дотримання діючого законодавства та прийняття актуальних законодавчих актів, що покликані врегулювати розбалансовані правовідносини в інтересах активної частини українського суспільства – суб’єктів підприємницької діяльності.
Читати далі →

В голові

Я - дзеркало. Всі бачать те, що хочуть. Кожен іншу мене. Добру, злу, ніжну, нестерпну, чуйну, жорстоку , найкращу, примхливе малe стервo...

Я - дзеркало. Ніхто не бачить мене ні добру, ні злу, ні ніжну, ні нестерпну, ні жорстоку, ні чуйну, ні найкращу, ні примхливe малe стервo.
Читати далі →