avatar
мова ж йде про освіту
avatar
Мої одногрупники та я хочемо приєднатися до збору підписів і до вищесказаного листа. До кого нам звернутися по цьому питанні?
avatar
Дякую. Але мушу сказати, що не всі вони такі там на горі. Є й ті, кому за підписанням важливих, соціальних законів, боротьбою зі злиднями і корупцією навіть ніколи заїхати на власне будівництво, порахувати чи вже всі поверхи звели.
avatar
Сто відсотків. Там навіть, деколи, "гладіаторскі" бої проходять :)
avatar
Клас! А на роль колізею цілком зійде чудернацька біленька споруда на Турецькій площі...
avatar
Можна і "помилування", але зміст від того не зміниться :). А ми як сперичалися про те, чия "лялька" краща, так сперичатимемося (дискутуватимемо та дебатуватимемо). А тим часом ляльководи, рахуватимуть чесно зароблені, кровні грошенята.
avatar
Нема ні судей, ні адвокатів, ні присяжних. Залишились одні глядачі.
avatar
kyrylenko, повністю з вами погоджуюсь, ця проблема не сьогоднішня! Ще в 2007 році в українському бюджеті було закладено 70 млн гривень на програму по стерилізації собак, виділили реально тільки 10! Тому тепер і приходиться форсувати події... травити, спалювати, відстрілювати і т.д. БЕРК, якраз Європа першою і відреагувала на таку ситуацію. Ще в вересні минулого року УЕФА на прохання зоозахисної швейцарської організації «SOSChats» зверталося до Міністерства охорони навколишнього середовища з проханням врегулювати питання, проте все продовжувалось. Тепер ж на сполох забили австрійські журналісти. До речі, на сайті http://www.dogicat.org/ мжна підписати петицію проти звірського знищення тварин в Україні. МИХАЙЛО, здається, на ваш коментар вже дуже вдало відповів ТЕАТРАЛ, хто буде «гавкати щось не те» - пересувний крематорій для нього знайдеться! ІГОРЕ, мене за ногу кусав бездомний пес… і всіх моїх рідних, що жили під одним дахом з нашим ретвівером (видно, запах у нас був однаковий)! Щодо милосердя в міксі з відповідальністю, то тут я з вами погоджуюсь! Щодо того як ці питання врегульовують в Європі, то, по-перше, заводиш тварину – зареєструй, сплати податок, обстежуй, прибирай за нею «під деревцем»… викинув на вулицю – через чіп у вусі улюбленця вас ідентифікують – сплатите штраф за те, що не принесли до притулку, по-друге, європейські притулки для тварин першим ділом стерилізують четвероногого, лікують, підшукують нового власника… коли вже справа геть погана… безболісно відправлять до собачого чи котячого раю… І нехай так… але ж тут справа в підходах та методах боротьби з подібними явищами! ТЕАТРАЛ, дякую, ви озвучили мої думки. І ще одне, недавно познайомилась з людьми, які вже 10 років САМОТУЖКИ утримують притулок для тварин в Коровії, у них там більше 50 братів наших менших, і вдома ще близько десяти! Тепер намагатимемось з чоловіком та друзями їм допомагати, тут же справа не тільки в грошах! Є бажання – приєднуйтесь!
avatar
А й справді, як це вирішити? А у вас, Ігоре, є пропозиції?
avatar
От чому про них раніше не думали? Притулки не будували? Якось мудро цю проблему не вирішували? Все на скору руку, лиш би похизуватися перед Європою. Такі доречні твоїх останні 2 речення!
avatar
Як долучитися до проекту? Зацікавило. Я знайомий з Чекмишевим, працював в його проектах. А моя мама ще з 1999.
avatar
Антоне, змушений не погодитись з деякими вашими міркуваннями: зокрема я не вважаю, що Арсеній Петрович виграє від того, що буде діяти в опозиції, яка до речі, так і не дійшла згоди. Але думка є цікавою стосовно того, що він разом з своєю командою буде слідкувати за урядовими прорахунками: невже хтось бачив його команду? Що ж стосується кроку Сергія Тігіпка, то погоджуюсь з тим, що він зараз працює не на свій електорат - і це добре, адже наші політики останнім часом думають лише про свої рейтинги. Складно назвати задоволенням його політичної мети такий непопулярний крок, як увійти до складу уряду і відповідати за економічний блок при такій ситуації в державі, маючи 13%-ву підтримку населення. Це в більшій мірі можливість виконати частину своїх передвиборчих обіцянок і спробувати провести реформи. А що стосується початку чи кінця, то я вважаю, що це продовження!
avatar
Про назву. Наприклад?
avatar
Ця версія має право на існування. В цьому плані можна розглядати абсолютно будь-яку сферу діяльності людини, яка формує ті відносини котрі у підсумку виливаються в політичні. Адже прийняття рішень, планування, передбачування і т.п. пов'язане одним і тим же...
avatar
Андрюх, спасибі. Пропозиції і зауваження буде враховано.
avatar
от відповідь на рахунок нашої освіти, вибачте що на рашен, не було часу перекладати, думаю це не є проблемою ні для кого. Украинские выпускники не конкурентоспособны на мировом рынке труда. По данным Всемирного экономического форума, в прошлом году по качеству обучения, отечественные вузы заняли 46-е место из 133 стран мира, - сообщает ubr.ua. Работодатели жалуются, что мы воспитываем теоретиков, тогда как рынку нужны практики. Основной недостаток - незнание иностранных языков. Поэтому на престижные должности выпускников не приглашают. Особенно это касается предприятий с иностранным капиталом: банков и финансовых компаний. "Если сравнить количество менеджеров - выпускников международных ВУЗов, скажем так, иностранцев, работающих на ведущих должностях в банках Украины, с количеством украинских выпускников, работающих на ведущих должностях в банках мировых (за рубежом), то, наверное, будет 100 к 1", - заявил UBR.UA Владимир Лавренчук, глава правления коммерческого банка.
avatar
Це все добре, але головна тема дискусії це навчання без бабла, а точніше механізм ЗНО, як умовна РІВНІСТЬ МОЖЛИВОСТЕЙ молодих людей, яким 16-17 років. У цьому віці молода людина вперше стикається з Системою Освіти. Головне питання чи дасть ця система молодій людині проявити свої таланти, чи зробить заручником наявних політичних обставин. Головна фішка системи Вакарчука, була побудована на слові НІ. Ні безталанним неучам, Ні - корупції при вступі, Ні - безвідповідальному ставленю студентів і викладачів до процесу навчання. Тепер цього не буде, все повернется до недемократичних парадигм... Одне діло приїздити в село на літо, інше жити в ньому. Вони мали змогу вчитися краще ніж ми, Роман, бути спеціалістами більш високого рівня(маю на увазі середній рівень знань)... а їх заганяють в стойло... Університетська культура - це дух свободи та демократії, ми його вдихнули в 2004-5 роках, а зараз хтось відкрив форточку і цей дух потиху виносить протягом...
avatar
Це типова позиція " людей, яким в силу різних причин пробитися Легше " бо у них є "точка опори" у вигляді впливових батьків, друзів, родичів... А що є у випускника сільської школи? Бажання вчитися? Багаж знаннь? Морально-ціннісні орієнтири? Цього мало... бо є закон природи(який я законом не важаю, бо цей і інші "закони"- просто психологічний якір, яким забивають молоду людину з дитинства, убиваючи будь-яку ініціативу і творчу жилку, для того щоб в кінцевому результаті виростити класичного споживача-раба) за якими одні - бидло і козли, а інші "переможці". Прікол у тому, що якщо "переможець", якимось непостєжимим чином гірше "хохлобидлика", то правила гри одразу змінюються на користь Переможця. Так сталося зі ЗНО...
avatar
Привіт Роман! ...Тобі була різниця за якої системи вивчитись?...- була!, я поступав при Кучмізмі і навіть маючи хороші знання міг непоступити... ціною мого навчання стали негаразди в родині, вояжі батьків за кордон etc... помаранчева рев-ція дала надію на те, що талановита молодь з сіл та невеликих міст Зможе Поступити без хабарів, так, як про це говорить Конституція нашої держави . Я зміг, хтось не зміг... Система це самодостатній механізм і в нашій державі система освіти це один з бізнес проектів номенклатури - для своїх є Всьо (у буквальному смислі), для чужих закон і порядок. Хорунжого та ін. підтримую - боріться до кінця- це достойна громадянська позиція...
avatar
я цю систему знаю з середини! бу в і місці друк тестів, і на самому тестувані і під час перевірки. і при вступі! Це не можливо всунути когось позаконкурсом, бо конкурс відкритий, всі його бачать в інтернеті та вуз вивішує його на своїх дошках оголошень. КОнкретні приклади! факти!! В порівняні зтим що було то система вступу по ЗНО в десятки разів зменшили корупцію при вступі, бо ніякі гроші і не які звязки тут не допоможуть. Якщо ж Ви стикнулисьт з корупцією, того чого не звиртались в прокуратури чи міліцію???