avatar
Я не суперечу собі. Ясно, що розслідування не повинне мати відкриту кінцівку. Це логічно. Звісно, є результат. Але розслідування того нема у нас і все тут. Рада, що ви читаєте багато публікацій.
avatar
І ще: покажіть мені хоч одну публікацію в чернівецьких ЗМІ, у якій би було сказано правдиве чи ганебне проти обласної чи міської адміністрації (я вже не кажу про розслідування) і ми продовжимо дискусію про страх чи антистрах перед владою.
avatar
До НеДуцик: Те про що ви пишете у другому абзаці називається публіцистикою. Я ж говорю про журналістику. Я проти того, аби робити інформаційні матеріали есеїстичними. Есе - це суб'єктивний виклад матеріалу, отже створюється своєрідне нав'язування думки журналіста. А де ж тоді реакція читача, мислення ЙОГО? Краще, коли фінал відкритий, щоб над банальним "добре" чи "погано" подумав сам споживач. Знову ж таки, я не говорю про публіцистику! Важливо побороти стереотип журналістики - це хороше місце для тих, хто пише вірші та цікавиться тільки тим, як писати про культуру. Журналістика - це далеко не вміння писати гарно і творчо. "МБ" тут ні до чого, адже це і не есеїстика, і не аналіз, якого мені бракує в пресі. Абсолітно з вами не згідна, що журналісти не бояться робити розслідувань. Ви справді гадаєте, що лишень кошти тому завада? І не була журналітика власною війною перелічених журналістів. Візьмемо чернівецького Фреліха, якого вбили за розслідування явища алопеції в діток у нашій області. Так що це була далеко не його особиста війна.
avatar
У ліберально-демократичному суспільстві страх перед владою завуальований страхом перед громадською думкою. "Не репресії забезпечують стабільність, стабільніcть сама відрізає голови високим". (Дмитро Корчинський)
avatar
Сьогодні о 19.00 на обласному радіо "Буковина" прямий ефір, присвячений тематиці даної публікації.
avatar
Пан Табачник є профільним міністром, який керує роботою в освітній і найковій сферах. Оскільки студенти відносяться до тієї категорії людей, які навчаються і здобувають вищу освіту, зрозуміло що в першу чергу вони будуть звертати увагу на роботу міністерства, яке надає їм можливість здобувати знання для майбутньої професії.
avatar
Рішення, про направлення даного листа, було прийняте президіями органів студентського самоврядування та профспілки на основі численних заяв студентів та аспірантів університету. Якщо Вам не відомо, то скажу, що дані студентські структури є представницькими і кожен студент, обираючи свого представника від факультету до відповідної організації, делегував йому певні права з метою захисту інтересів студентської громади. Тому рішення президіії, згідно установчих документів даних організацій, вважається рішенням від імені всього студентського загалу. Що стосується зворотньої реакції, то офіційної відповіді оргкомітет не отримав. Натомість вже наступного дня, в своєму інтерв?ю, пан міністр зазначив, що не покине посаду, навіть якщо студенти почнуть акцію голодування...
avatar
це добре, що студенти протестують. при чому відносно оперативно. поки пан міністр не наламав багато дровець. і важливо, щоб у разі його незняття студентство і абітурієнти не збайдужіли. адже вдосконалення зно має бути вдосконаленням, а не наданням можливості керівникам вузів "заробляти". і ще стосовно політики і освіти. я мав нещастя здобувати вищу освіту у приватному вузі - але нещастя не це, - а те, що керівник цього вузу почав лізти у велику політику, а міністром тоді був його ідеологічний опонент - пан Ніколаєнко. в результаті 7 тисяч студентів чекали своїх дипломів хто рік, а хто й два по закінченню навчання і по здачі державних іспитів. політика - це підставляння непрофесіональним керівником вузу студентів під немилість непрофесіональних міністрів через власні амбіції. підставляння поза очі. а коли ці студенти протестують проти міністра, який фактично їх називає не нацією, терористами в ефірі російського телебачення, - це їх громадянська позиція.
avatar
1. АнтиТабачна акція в Чернівцях була ініційованою однією з політичних сил. Лист від імені студентів до Президента, прем?єр-міністра та спікера був публічним виявом своєї громадської позиції і не мав жодного відношення до будь-якої політичної сили. Наголошую на тому, що наша акція була аполітичною і мала на меті висловлення незгоди, стосовно призначення міністром Дмитра Табачника та провадження ним радикальних змін в сфері освіти (мається на увазі відміна освітньої реформи, яка впроваджувалась протягом останніх років). 2. Наступні кроки будуть визначатися колегіально на засіданнях всіх представницьких студентських органів, таким же чином, як і приймалося рішення про направлення даного листа до вищих органів влади.
avatar
Хоча я вважаю, що протестувати треба, особливо після останніх заяв останнього міністра
avatar
Я радий, що в нас вийшла така жвава дискусія, адже це означає небайдужість до подій, які відбуваються навколо нас. Згодний з тим, що для студента найважлівіше це навчання, але я б дуже не хотів бути свідком тієї ситуації, коли йому доведеться вивчати перекручену історію, яку писатимуть десь у Кремлі. Цей лист - це реакція на численні заяви студентів до органів студентського самоврядування, які представляють їх інтереси і не більше того. А що стосується активістів протесту, то вони дуже добре знайомі з творчістю пана Табачника, і з його статтями, і з його книгами, які чомусь виходили в Москві, а не на Україні. Якщо хочете ознайомитись, можете прочитати одну з його останніх книг "Качиний суп по-українськи"... Я думаю, що сама назва вже Вас зацікавить. Я переконаний в тому, що студенти поступили вірно! Вони публічно висловили свою позицію. Хтось з їхньою думкою погоджується, а хтось ні - і це добре, тому що це є підтвердженням існування в Україні демократії та свободи слова. Такі процеси безумовно призводять до розвитку громадянського суспільства!
avatar
Давайте виведемо питання освіти з політичної сфери і об'єднаємо наші сили над боротьбою за зовнішнє незалежне оцінювання, оскільки це шлях до нашого кращого майбутнього.
avatar
мова ж йде про освіту
avatar
Мої одногрупники та я хочемо приєднатися до збору підписів і до вищесказаного листа. До кого нам звернутися по цьому питанні?
avatar
Дякую. Але мушу сказати, що не всі вони такі там на горі. Є й ті, кому за підписанням важливих, соціальних законів, боротьбою зі злиднями і корупцією навіть ніколи заїхати на власне будівництво, порахувати чи вже всі поверхи звели.
avatar
Сто відсотків. Там навіть, деколи, "гладіаторскі" бої проходять :)
avatar
Клас! А на роль колізею цілком зійде чудернацька біленька споруда на Турецькій площі...
avatar
Можна і "помилування", але зміст від того не зміниться :). А ми як сперичалися про те, чия "лялька" краща, так сперичатимемося (дискутуватимемо та дебатуватимемо). А тим часом ляльководи, рахуватимуть чесно зароблені, кровні грошенята.
avatar
Нема ні судей, ні адвокатів, ні присяжних. Залишились одні глядачі.
avatar
kyrylenko, повністю з вами погоджуюсь, ця проблема не сьогоднішня! Ще в 2007 році в українському бюджеті було закладено 70 млн гривень на програму по стерилізації собак, виділили реально тільки 10! Тому тепер і приходиться форсувати події... травити, спалювати, відстрілювати і т.д. БЕРК, якраз Європа першою і відреагувала на таку ситуацію. Ще в вересні минулого року УЕФА на прохання зоозахисної швейцарської організації «SOSChats» зверталося до Міністерства охорони навколишнього середовища з проханням врегулювати питання, проте все продовжувалось. Тепер ж на сполох забили австрійські журналісти. До речі, на сайті http://www.dogicat.org/ мжна підписати петицію проти звірського знищення тварин в Україні. МИХАЙЛО, здається, на ваш коментар вже дуже вдало відповів ТЕАТРАЛ, хто буде «гавкати щось не те» - пересувний крематорій для нього знайдеться! ІГОРЕ, мене за ногу кусав бездомний пес… і всіх моїх рідних, що жили під одним дахом з нашим ретвівером (видно, запах у нас був однаковий)! Щодо милосердя в міксі з відповідальністю, то тут я з вами погоджуюсь! Щодо того як ці питання врегульовують в Європі, то, по-перше, заводиш тварину – зареєструй, сплати податок, обстежуй, прибирай за нею «під деревцем»… викинув на вулицю – через чіп у вусі улюбленця вас ідентифікують – сплатите штраф за те, що не принесли до притулку, по-друге, європейські притулки для тварин першим ділом стерилізують четвероногого, лікують, підшукують нового власника… коли вже справа геть погана… безболісно відправлять до собачого чи котячого раю… І нехай так… але ж тут справа в підходах та методах боротьби з подібними явищами! ТЕАТРАЛ, дякую, ви озвучили мої думки. І ще одне, недавно познайомилась з людьми, які вже 10 років САМОТУЖКИ утримують притулок для тварин в Коровії, у них там більше 50 братів наших менших, і вдома ще близько десяти! Тепер намагатимемось з чоловіком та друзями їм допомагати, тут же справа не тільки в грошах! Є бажання – приєднуйтесь!